Information

Drewniane kredensy kuchenne

Kredens drewniany jest meblem, który przez lata nie pojawiał się w stylizacji wnętrz. Obecnie powraca do łask dzięki modnemu stylowi prowansalskiemu. Ten piękny i funkcjonalny element wyposażenia w kuchni, jadalni czy salonie tworzy klimat domu zapamiętanego z czasów dzieciństwa, wyróżniającego się przyjemnym ciepłem, zapachem pieczonego ciasta i aromatycznych ziół zawieszanych nad kaflowym piecem kuchennym.

Kredensy kuchenne

Nasze kredensy drewniane to meble, które nie tylko przywrócą klimat dawnych lat, ale też pozwolą cieszyć wzrok niepowtarzalnym urokiem kompozycji łączącej w sobie naturalne piękno drewna, czystość i subtelność białego designu oraz efektowne dekoracje, które uzupełniają szereg szafek, półek i szuflad. Jako producent, zadbaliśmy o najdoskonalszą jakość mebli. W kolekcji znajdziecie Państwo zarówno kredens kuchenny, który, jak sama nazwa wskazuje, idealnie sprawdzi się w kuchniach, jak i bardziej eleganckie modele, które będą ozdobą salonu i efektownie wkomponują się w wystrój podkreślając prowansalski klimat wnętrza.

Eleganckie kredensy drewniane

W kredensach przyciąga uwagę wykorzystanie typowych dla stylu elementów ozdobnych, jak wielopoziomowe wykończenia krawędzi, dekorowane czworokątnym wgłębieniem drzwiczki oraz szafeczki z ozdobnymi szybami pozwalające na ekspozycję zdobionych naczyń czy bibelotów. W kolekcji dostępne są modele o różnych szerokościach i układzie półek.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Kredens drewniany to wyjątkowy mebel, który swoim stylem doskonale odzwierciedla klimat przeszłości. Przez lata niedoceniany i trochę zapomniany, dziś powraca do wnętrz wraz z niezwykłym stylem prowansalskim. Pojawia się także w innych stylizacjach retro, skandynawskich, rustykalnych czy angielskich. Kredensy z litego drewna trafiają zarówno do kuchni, jak i do pokoi, gdzie doskonale prezentują się w towarzystwie innych stylowych mebli oraz dekoracji. W kolekcji naszego sklepu znalazły się kredensy pokojowe drewniane w pod rozmaitymi postaciami: od wąskich, otwartych modeli po duże i rozbudowane meble, które efektownie wypełnią przestrzeń salonu. W asortymencie znalazł się zarówno kredens drewniany biały, jak i w kolorze ecru – idealny do wnętrz prowansalskich, jak i rustykalnych czy angielskich. Polecamy również piękne, stylowe kompozycje z elementami naturalnego drewna, będące jedną z charakterystycznych cech stylu z dawnej Prowansji. Każdy kredens drewniany do salonu z naszej kolekcji jest przemyślaną i urozmaiconą kompozycją z licznymi szafeczkami, szufladkami, przeszkleniami i detalami dekoracyjnymi. Dzięki nim, taki stylowy mebel diametralnie zmieni klimat wnętrza i będzie jego niebanalną ozdobą.