Information

Białe komody prowansalskie

Komoda biała to mebel, który bywa bardzo praktyczny w małych wnętrzach oraz wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zorganizowania miejsca na wiele drobnych przedmiotów. To doskonałe wyposażenie kobiecych sypialni, ale również pokoi dziecięcych, przestronnych korytarzy i gabinetów, mogą służyć, jako miejsce na kosmetyki, przybory domowe, artykuły biurowe, zabawki, sztućce i artykuły dekoracyjne do jadalni czy nawet odzież i bieliznę.

Biała komoda

Szczególnie piękne i zarazem bardzo uniwersalne są komody białe, które będą pasować do każdej kolorystyki wnętrza, w jakiej zostanie ono zaaranżowane. Styl i dekoracje naszych modeli to doskonałe odzwierciedlenie klimatu prowansalskiego, jednak z uwagi na dużą zbieżność, jaką jest rodzinny charakter czy nawiązanie do natury, biała komoda może też być efektownym dodatkiem do wnętrz rustykalnych. Dostępne w naszej kolekcji białe komody wyróżniają się prostotą stylu z jednoczesną subtelnością, jaka zapewniają tradycyjne elementy dekoracyjne. Znalazły się wśród nich szerokie obrzeża górnych blatów, efektownie wycinane podstawy a w delikatniejszych, lżejszych wizualnie wersjach także charakterystycznie profilowane nogi.

Biała komoda prowansalska

Połączenie klasycznej prowansalskiej bieli z naturalnym kolorem drewna to atut dekoracyjny, który dodatkowo wzbogaca różnorodny układ szufladek oraz piękne, choć proste uchwyty. Jako producenci zadbaliśmy o to, by nasza seria prowansalskich komód w białym kolorze wyróżniała się najdoskonalszą jakością i wysoką estetyką wykonania.

Pokazuje 1 - 82 z 82 elementów
Pokazuje 1 - 82 z 82 elementów

Komoda to mebel z długą historią, sięgającą czasów francuskich Ludwików, wykształcony ze skrzyni na odzież uzupełnionej schowkami i szufladami. W tradycyjnym rozumieniu to prosta konstrukcja, której wnętrze wypełnia jedna lub kilka kolumn szuflad. Nasza kolekcja pokazuje jednak, że białe komody mogą też przyjmować inną formę, oferując do przechowywania odzieży i akcesoriów szafki lub wiklinowe kosze. W asortymencie znajdują się zarówno komody białe, z charakterystycznym układem dużych i małych szuflad, jak i bardziej urozmaicone białe komody  – przeznaczone do pokoi dziennych lub salonów. Zależnie od przeznaczenia, poszczególne modele są mniej lub bardziej dekoracyjne oraz różnią się stopniem funkcjonalności. Tradycyjne komody białe i w kolorze ecru wyposażone są w pojemne szuflady, oferując dużą przestrzeń wnętrza do przechowywania odzieży. Komody białe do salonu urozmaicają szafeczki z dekorowanymi drzwiczkami, otwarte półki na sprzęt RTV i akcesoria dekoracyjne, a także półki z przegródkami na wino. Dostępne w naszej kolekcji komody białe oraz modele w odcieniach ecru, niebieskim, brązowym dostępne są w wielu rozmiarach i wysokościach.