Information

Białe szafy

Prowansalska szafa jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu, jednak nie musi być meblem o nieciekawym designie, stanowiącym problem w stworzeniu estetycznego wnętrza. Znajdujące się w naszym sklepie modele białych szaf z litego drewna swoim stylem nawiązują do tradycji francuskiej Prowansji wyróżniającej się wyjątkowym, swobodnym i pozbawionym oficjalnej sztywności klimatem.

Eleganckie białe szafy

Urok prowansalskich szaf kryje się nie tylko w jasnym designie, który optycznie zmniejsza bryłę mebla powodując, że pomimo sporych rozmiarów nie jest on ciężki i nie dominuje we wnętrzu. To również fantazyjne wykończenia krawędzi oraz piękne zwieńczenia, dzięki którym modele są bardziej subtelne, lżejsze i delikatniejsze. Biała szafa prowansalska jest też uniwersalna, bowiem pomimo ograniczeń, jakie narzuca jej konkretny styl, może być wykorzystywana w aranżacjach nie tylko ograniczonych do białego koloru, ale także tych o bogatej kolorystyce. To piękne i bardzo praktyczne meble do sypialni, korytarzy czy pokoi dziecięcych, które doskonale współistnieją z białym łóżkiem, stołem z krzesłami czy komodą w podobnym stylu, niekoniecznie prowansalskim.

Jedno i dwudrzwiowe białe szafy

To również modele jedno- i dwudrzwiowe, z dodatkiem szuflad czy praktycznych szafek do przechowywania butów lub innych drobiazgów. Jako producent zadbaliśmy o to, by wszystkie modele wyróżniały się wysoką estetyką wykonania oraz trwałością.

Białe szafy   Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Pojemny mebel na odzież jest niezbędny w każdym domu. Do grona takich mebli zalicza się odpowiednio zorganizowana szafa w stylu angielskim. Aranżując wnętrza w stylu retro, warto sięgnąć po piękne, stylowe białe szafy . Dzięki nim rozwiąże się problem spójnego wystroju pomieszczenia, jak i jego funkcjonalności. Ta ostatnia wymaga przede wszystkim dopasowania mebla i jego wielkości do konkretnych potrzeb użytkowników. Dlatego w naszej kolekcji znalazły się szafy białe w różnych szerokościach i o rozmaitej organizacji wnętrza. Polecamy zarówno proste modele dwudrzwiowe, jak i te uzupełnione zestawem szuflad lub dodatkową, mniejszą szafką. Nasze szafy białe  to również wąskie, jednodrzwiowe kominki do małych pomieszczeń i kawalerek singli oraz rozbudowane meble trzydrzwiowe, w których zmieści się odzież kilkuosobowej rodziny. Białe szafy to piękne modele z subtelnymi dekoracjami typowymi dla wzornictwa prowansalskiego i skandynawskiego, a także dla prostych stylizacji rustykalnych. Oferujemy zarówno szafy białe z wieszakami, jak i z wewnętrznym podziałem na bieliźniarkę, część z drążkiem i szuflady.