Information

Łóżka sypialniane

Sypialnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu, bowiem właśnie w niej spędzamy trzecią część swojego życia, a biorąc pod uwagę fakt, że od komfortu snu zależy nasze funkcjonowanie, zdrowie i samopoczucie, wybór mebli i stylizacja są niezwykle ważne. Najistotniejszym elementem wyposażenia sypialni jest oczywiście łóżko, które powinno być jak najbardziej wygodne, przestronne i zapewniać najbardziej optymalny wypoczynek. Komfortowe łóżka nie są jednak wyłącznym elementem właściwego wypoczynku, bowiem równie ważna bywa estetyka i klimat wnętrza, wpływający na nasze wrażenia i emocje. Łóżka sypialniane, jakie proponujemy w naszym sklepie to meble, które łączą w sobie oba te elementy – wysoki komfort wypoczynku oraz wyjątkową estetykę, dzięki której sypialnia stanie się miejscem przyjemnym, relaksującym, a nawet pięknym i designerskim. Modele powstające z litego drewna są wyjątkowo przyjazne ludzkiemu organizmowi pozytywnie wpływając na klimat samego wnętrza. Proste modele są również wzorowane na różnych stylach, dzięki czemu znajdziecie Państwo wśród nich lekkie konstrukcje w stylu prowansalskim, proste modele skandynawskie czy angielskie a także łóżka klasyczne i bardzo nowoczesne modele z surowego drewna.  

Łóżka sypialniane   Jest 65 produktów.

Podkategorie

 • Łóżka sosnowe z...

  Wygodne i stabilne łóżko to podstawowy warunek komfortowego snu, a jeśli dodatkowo wykonane jest z naturalnego drewna, zachowuje też trwałość, piękny wygląd i jest przyjazne ludzkiej naturze. Sen w drewnianym łóżku bywa przyjemny, bowiem drewno nie posiada właściwości alergennych, w bezpośrednim kontakcie charakteryzuje się ciepłą, przyjemną strukturą, a dzięki właściwościom pozytywnie wpływa na poziom wilgotności we wnętrzu. Wszystkie te cenne cechy posiadają nasze łóżka sosnowe z pojemnikiem, które nie tylko zagwarantują komfortowy wypoczynek, ale też będą piękną ozdobą sypialni. Modele w naszym sklepie czerpią z najlepszych tradycji wzorniczych, łącząc w sobie elementy klasycznej formy z praktycznymi rozwiązaniami, dzięki którym mebel świetnie sprawdzi się w mniejszych pokojach. To ciekawie rozwiązane pojemniki na pościel ukryte pod unoszonym na sprężynach materacem lub w wysuwanej szufladzie. W kolekcji znalazły się również piętrowe łóżka sosnowe dedykowane pokoikom dla dzieci i pokojom sypialnym w pensjonatach czy hostelach. Wszystkie nasze modele dzięki zastosowaniu naturalnego, litego drewna są wyjątkowo piękne i trwałe, a także lekkie, łatwe do przemieszczania i idealnie dostosowane do potrzeb nowoczesnych wnętrz.

 • Łóżka bukowe

  Nowoczesność zagląda już do wszystkich dziedzin naszego życia, w tym również do dekoracji wnętrz oraz ich wyposażenia. Jednym z pomieszczeń, w którym swoje miejsce znajdują nowoczesne meble jest sypialnia. Nasze modele łóżek bukowych to idealne rozwiązania, które łączą w sobie prostotę nowoczesnych form z konstrukcją, która gwarantuje wysoki komfort wypoczynku. Większość modeli powstaje w oparciu o klasyczne formy brył geometrycznych, wyróżniając się ciekawymi liniami niekiedy wzbogaconymi fantazyjnym dekorowanym zagłówkiem lub interesująco wyprofilowanymi nogami. Łóżka bukowe to meble bardzo stabilne, solidne i gwarantujące wieloletnie użytkowanie. Dzięki naturalnej kolorystyce świetnie sprawdzają się w wielu stylizacjach, jednak w ofercie znalazły się również modele barwione – czarne, szare, brązowe, białe – pozwalające na wkomponowanie w ogólny styl sypialni. W projektach łóżek bukowych przyciągają też uwagę praktyczne rozwiązania jak: szuflady na pościel, pojemniki pod materacem, wkomponowane w tylną podstawę półki czy dodatkowe boczne stoliczki o różnorodnych kształtach. Osoby poszukujące ciekawszych, bardziej ozdobnych modeli znajdą też stylowe łóżka bukowe z ażurowymi lub tapicerowanymi zagłówkami, a nawet z wysuwaną szufladą do spania.

 • Łóżka kute

  Poszukiwanie niestandardowych, ciekawych sposobów na stylizację wnętrza często owocuje sięganiem po wzory mebli, które odbiegają od ogólnie przyjętej klasyki lub też są przykładem modeli czerpiących inspirację z odległej przeszłości. Do nowoczesnych sypialni z pewnością ciekawym dodatkiem będą designerskie łóżka kute, modele w całości wykonane z metalu, dzięki czemu są wyjątkowo efektowne bez uszczerbku na ich wygodzie. Metalowe meble to typowy przykład nowoczesnego designu powiązanego nie tylko z teraźniejszością, ale również w futurystyczną przyszłością. Jednak, kiedy spojrzy się uważnie na wzory takich mebli, można w nich dostrzec podobieństwo do klasycznych mebli ze sprężynami, jakie w przeszłości pojawiały się w domach naszych przodków. Dziś łóżka metalowe nie są nawiązaniem do przeszłości czy przykładem niskiego standardu, lecz całkiem nowym, a nawet nowoczesnym spojrzeniem na design wykorzystującym do jego kreowania tradycyjne materiały. Łóżka kute są z pewnością bardzo trwałe, uniwersalne w kolorystyce, jaką zapewnia srebrzysty metal, ale przede wszystkim są industrialne, czyli nawiązujące swoim projektem do świata techniki, mechaniki, wielkomiejskich budowli opartych na metalach i geometrycznych formach wzorniczych.

 • Łóżka tapicerowane do...

  Nowoczesna sypialnia wymaga odpowiednich mebli, dzięki którym pozostanie efektowna, piękna, przyciągająca uwagę przy jednoczesnym zachowaniu komfortu wypoczynku. Wygodę zagwarantuje z pewnością tradycyjne łóżko drewniane, ale surowy materiał, naturalna kolorystyka i prostota nie zawsze są tym, o czym marzy się podczas urządzania wnętrza. Te same meble jednak mogą pozostać komfortowe, naturalne i zdrowe, przybierając nieco bardziej szykowny i elegancji wygląd dzięki tapicerce. Znajdujące się w naszym sklepie łóżka tapicerowane do sypialni to modele powstające na podstawie tradycyjnych drewnianych konstrukcji bukowych lub sosnowych, które zostały wzbogacone warstwą kolorowej tapicerki wykonanej z odpowiednich tkanin, skóry ekologicznej lub naturalnej. Zastosowanie różnych kolorów materiałów, tkanin wzorzystych oraz takich dekoracji, jak ozdobne pikowanie czy fantazyjne wykończenia drewniane tapicerowanych zagłówków stwarza możliwości kreowania tysięcy różnych modeli idealnie dopasowanych do konkretnego wystroju sypialni. To meble zdrowe i trwałe z uwagi na wykorzystanie naturalnego drewna, ale również piękne, i niebanalne w wersji bardzo nowoczesnej i w wersji stylowej, ze szlachetnego drewna dębowego z fantazyjnymi profilami krawędzi.

Pokazuje 1 - 65 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 65 z 65 elementów