Information

Narożniki nowoczesne

Narożniki to meble, które pojawiły się we wnętrzach około pół wieku wstecz i stanowiły przykład nowatorskiego podejścia do wyposażenia. Praktyczne z powodu możliwości rozłożenia pozwalały na ekonomiczne wykorzystanie miejsca w pokoju i jednoczesne zapewnienie przestrzeni wypoczynkowej. Dzisiejsze narożniki nowoczesne to już nie tylko wygoda i ekonomia, ale przede wszystkim piękny design i niebanalne rozwiązania wzornicze. Do bardzo modnych zaliczają się ciekawe kompozycje kilku kolorów tkanin lub uzupełnianie modelu poduszkami w wielu różnych wzorach i kolorach. Wśród nowoczesnych modeli całkowicie nowym rozwiązaniem są ogromne narożniki wyposażone w dwa ramiona i wiele miejsc siedzących, specjalnie projektowane z myślą o loftach i dużych salonach, w których tworzy się centralną strefę wypoczynkową. Narożniki nowoczesne to zarówno proste modele oparte na formie bryły geometrycznej, bardzo komfortowe, przestronne i masywne, ale także piękne modele o płynnych liniach, ciekawych wykończeniach, umieszczone na wysokich metalowych nóżkach, które dodają im lekkości.  W naszym sklepie znajdziecie Państwo zarówno narożniki wypoczynkowe, przeznaczone do kącików relaksu, jak i meble wielofunkcyjne, z możliwością rozłożenia do spania i skrzynią na pościel.

Narożniki nowoczesne   Jest 39 produktów.

Podkategorie

 • Nowoczesne narożniki z...

  Narożniki to meble projektowane z myślą o pełnieniu funkcji wypoczynkowych, dlatego w podstawowej formie są tworzone w taki sposób, aby zapewniły jak najwyższy komfort podczas oglądania telewizji, czytania czy odpoczywania w gronie najbliższych. Do specjalnie komponowanych stref wypoczynkowych w przestronnych wnętrzach wybierane są nawet modele o szerokości do pięciu metrów, zapewniające miejsca siedzące i leżące wielu osobom jednocześnie. Kolekcję naszych modeli uzupełniają jeszcze bardziej funkcjonalne nowoczesne narożniki z funkcją spania, które poza rolą mebla wypoczynkowego mogą zastąpić również tradycyjne łóżko. Dostępne w ofercie produkty to bogaty wybór wzorów, wśród których znajdą się zarówno niewielkie meble do saloników i pokoi dziennych w zbiorowym budownictwie, jak też duże meble do loftów i przestronnych salonów o wystroju minimalistycznym. Funkcja rozkładania w narożnikach to zarówno zapewniający wysoki komfort spania system wózkowy, jak i system belgijski, dzięki któremu mebel służy jako spanie rezerwowe. Nasze nowoczesne narożniki z funkcją spania w większości wyposażone są w pojemniki na pościel oraz wiele ciekawych rozwiązań, jak regulowane zagłówki czy wkomponowane półki na laptopa czy barek.

 • Narożniki ze skóry

  Kanapy narożne są jednym z najpopularniejszych mebli wypoczynkowych, wybieranych do salonów i pokoi dziennych z uwagi na ich dekoracyjność oraz wysoką funkcjonalność. Te specyficzne w kształcie meble idealnie wkomponowują się w narożniki pomieszczeń pozwalając na ekonomiczne wykorzystanie miejsca w małych wnętrzach, ale też – dzięki nowoczesnemu wzornictwu i ciekawym rozwiązaniom stylistycznym – mogą być prawdziwym dekoracyjnym atutem wnętrza. Na szczególną uwagę zasługują narożniki ze skóry, jakie proponujemy w naszym sklepie osobom poszukującym nie tylko pięknych, ale i trwałych oraz stylowych rozwiązań. To meble o wysokim poziomie estetyki i przede wszystkim eleganckie, nadające wnętrzu bardziej ekskluzywnego charakteru, wykraczające swoim wyglądem poza zwykłe meble wypoczynkowe, a sięgające nieco dalej, w kierunku mody, dobrego gustu i synonimu zamożności. Narożniki skórzane w naszym sklepie to wiele ciekawych wzorów od tradycyjnych modeli do małych wnętrz po przestronne, trzyczęściowe meble dedykowane loftom i dużym salonom. To również wiele praktycznych, owoczesnych i komfortowych rozwiązań, jak regulowane zagłówki, wkomponowane w boki półki czy dodatkowe pufy pozwalające jeszcze bardziej zwiększyć powierzchnię mebla.

 • Narożniki kuchenne...

  Kuchnia to pomieszczenie wymagające specjalnego podejścia podczas planowania jego wystroju. Jedną z ważniejszych cech jest tu funkcjonalność, a więc nie tyle zadbanie o piękny, estetyczny design, co stworzenie odpowiednich warunków gwarantujących komfort gotowania. W dużych kuchniach świetnym rozwiązaniem jest jadalny aneks kuchenny, który służy zarówno spożywaniu codziennych posiłków, jak i wielu drobnym pracom domowym czy rodzinnej rozrywce. Nasze narożniki kuchenne drewniane to meble idealnie sprawdzające się w roli wyposażenia takich aneksów. Tworzące zwartą konstrukcję dodatkowo uzupełnioną o specjalne miękkie poduszki lub tapicerowane siedzisko oraz oparcie są stabilne i zawsze zajmują wyznaczone im miejsce. Ciekawy, estetyczny design w wielu różnych kolorach pozwala na dopasowanie stylu mebla do wystroju wnętrza, a także wielkości do potrzeb konkretnej rodziny. Narożniki kuchenne drewniane zaprojektowane są tak, aby doskonale komponowały się ze stołami kuchennymi, a ich kształt umożliwia ekonomiczne wykorzystanie wnętrza. Estetyczne wykończenie tylnej części oparcia oraz możliwość zamówienia narożnika w wersji lewej lub prawej sprawiają też, że taki mebel może zostać umieszczony w centralnej części kuchni wyznaczając strefę jadalną lub rekreacyjną.

 • Małe narożniki

  Narożniki to kategoria mebli o ogromnej różnorodności wzorniczej, którą wyznacza zarówno forma, wielkość, kolorystyka czy rodzaj materiału tapicerskiego. Wśród tego bogactwa modeli swoje szczególne miejsce zajmują małe narożniki stworzone z myślą o ekonomicznym wykorzystaniu powierzchni w niewielkich pomieszczeniach, oraz zapewnieniu w nich wysokiego komfortu wypoczynku. Takie modele świetnie sprawdzają się w mieszkaniach zbiorowego budownictwa, w których często dwa lub trzy pokoje muszą zaspokoić potrzeby całej rodziny, a brak pomieszczenia na salon wymusza poszukiwanie najbardziej praktycznych rozwiązań. Małe narożniki mogą posiadać funkcję spania oraz pojemnik na pościel, dzięki czemu są też świetnym rozwiązaniem do kawalerek, w których spełnią zarówno rolę mebla wypoczynkowego, jak i łóżka. To modele nowoczesne i często designerskie w swoim wyglądzie, bowiem stanowią przykład wykorzystania różnych ciekawych pomysłów podnoszących ich funkcjonalność. Można w nich znaleźć nie tylko pojemniki na pościel, ale rozkładane podgłówki, wkomponowane w boki szafki czy miejsce na dodatkową pufę, a nawet półki na laptopa, budzik lub kubek z herbatą. Z uwagi na swoje parametry są to meble wyjątkowo wdzięczne wizualnie, stwarzające ogromne możliwości w zakresie tworzenia pięknego designu.

 • Duże narożniki

  Nowoczesne mieszkania w apartamentowcach, lofty, a także samodzielne domy jednorodzinne to miejsca, które często wyposażone są w duże, przestronne wnętrza. Będąc w posiadaniu małżeństw lub osób samotnych, stwarzają wiele możliwości kreacji wystroju, nastawionych bardziej na design i komfort niż na ekonomikę. W takich mieszkaniach idealnie prezentują się duże i przestronne meble wypoczynkowe, które stanowią najważniejsze wyposażenie salonu, często umieszczane centralnie w specjalnej strefie wypoczynkowej. Taką funkcję świetnie spełnią duże narożniki, jakie znalazły się w naszym sklepie. To wyjątkowe modele, które wyróżniają się nie tylko nietypową konstrukcją, ale też zajmowaną powierzchnią, która sięga niekiedy nawet pięciu metrów. Te wyjątkowe modele nie są już przytulnymi kanapami rodzinnymi, lecz meblami, które same w sobie tworzą wydzieloną, zamkniętą strefę uzupełnioną o stolik kawowy, ławę czy dodatkową pufę. Duże narożniki to zazwyczaj meble rozbudowane o trzecie ramię, dzięki czemu tworzą kształt litery C, a w konkretnych modelach bywają jeszcze uzupełnione o kolejny element zamykający. W kolekcji znajdziecie też Państwo modele nieco mniejsze, jednak wykraczające rozmiarami poza standardy, zapewniające więcej miejsc siedzących, a po rozłożeniu przestrzeń sypialną dla trzech osób.

Pokazuje 1 - 39 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 39 z 39 elementów