Sofa Ligia, na indywidualny wymiar

Nowe

Więcej informacji

Sofa Ligia

Piękna angielska sofa, stworzona dla nowoczesnych wnętrz z nutką klasycyzmu. Wymiary: 205 x 80 cm, Sofa na zdjęciu tapicerowana jest tkaniną Kuguar z kolekcji Dekoma za dopłatą do ceny podstawowej sofy.


Wymiary:
całkowite 205 x 80 cm


Wszystkie meble wykonujemy wg. indywidualnych wymagań, w tym:

-wymiary
-rodzaj i kolor tkaniny obiciowej
-dodatki, typu: guziki ozdobne, nóżki, itp.

 

Na życzenie klienta wysyłamy bezpłatne próbki wybranych tkanin obiciowych

Bezpieczny transport samochodem firmowym na terenie całego kraju. Transport nie obejmuje wnoszenia mebli.

 

 

W razie jakichkolwiek pytań - jesteśmy do dyspozycji:

(014) 613- 21- 93

693-461-025

[email protected]

 


Sofa Ligia na indywidualny wymiar
to propozycja do pomieszczeń o różnych możliwościach aranżacyjnych. Choć sam mebel jest modernistyczny to jednak w projekcie da się zauważyć wpływ klasycznego nurtu angielskiego. Lekko zaokrąglone oparcie, podniesione podłokietniki, siedzisko typu sandwich, proste drewniane nóżki oraz walcowane poduszki ozdobne to połączenie idealne. Sofa Ligia na indywidualny wymiar, dzięki możliwości spersonalizowania szerokości siedziska oraz rodzaju i koloru materiału obiciowego będzie dobrym wyborem do przestronnych salonów i niewielkich kawalerek.

Wykonana na zamówienie, sofa Ligia na indywidualny wymiar odmieni Twój dom tworząc wygodną, stylową strefę wypoczynkową. Możesz zadecydować o finalnym wyglądzie mebla także poprzez dobór elementów dekoracyjnych, takich jak ozdobne guziki czy błyszczące dżety.

 

30 Inne produkty w tej samej kategorii: