Sofa Capi

Nowe

Więcej informacji

Bardzo wygodna rozkładana kanapa w stylu Vintage . Sofa Capi o wymiarach 215x90 cm. Powierzchnia spania 140x190 cm - automat belgijski. Sofa Capi jest tapicerowana plamoodpornym, powleczonym teflonem materiałem Jaguar. Staranne i estetyczne wykonanie to główne atuty wszystkich naszych mebli . W siedziskach sprężyny typu bonell, dobrej jakości pianka.
Dajemy możliwość dostosowania wymiarów mebli do indywidualnych potrzeb a także wyboru koloru i rodzaju tkaniny obiciowej, skóry, nóżek.

Otwierana pufa w cenie: 600 zł (tkanina Jaguar).

 

Na życzenie klienta wysyłamy bezpłatne próbki wybranych tkanin obiciowych

Bezpieczny transport samochodem firmowym na terenie całego kraju 150 zł. Transport nie obejmuje wnoszenia mebli.

 

 

W razie jakichkolwiek pytań - jesteśmy do dyspozycji:

(014) 613- 21- 93

693-461-025

[email protected]

 


Sofa Capi
utrzymana jest w stylu vintage, wzorowanym na polskiej modzie, jaka panowała w polskich wnętrzach w latach 60. i 70. ubiegłego wieku. Powracająca obecnie w wielkim stylu niesie za sobą niezliczone inspiracje, które doskonale sprawdzają się w połączeniu z nowoczesnym designem. Ten trend wykorzystany został w projekcie, jakim jest rozkładana sofa Capi. Nie tylko forma mebla, ale przede wszystkim zastosowana do jego obicia tkanina przywodzi na myśl salony naszych dziadków - to materiał imitujący ciężki aksamit, połyskliwy i miękki w dotyku. Przepastna i wygodna sofa Capi charakteryzuje się klasyczną masywnością, jest wykonana solidnie i wykończona z dbałością o detale. Opiera się na drewnianych nóżkach, które wraz z przednią belką nie zostały zakryte, a wręcz wyeksponowane, poprzez pomalowanie na kontrastowy kolor.

Oprócz charakterystycznego designu, sofa Capi zachwyca funkcjonalnością. Dzięki stelażowi belgijskiemu jej rozkładanie jest szybkie oraz intuicyjne i pozwala w kilka chwil zamienić siedzisko na komfortowe łóżko. 

 

30 Inne produkty w tej samej kategorii: